pomysł na prezent
masaż Vunkuwa
60 min

220 zł

90 min

280 zł

120 min

Masaż Vunkuwa

Poznaj potężny masaż Vunkuwa. Ta specjalna forma masażu, najlepiej można opisać jako masaż intuicyjny, głęboki, ale przede wszystkim leczniczy. Relaks zarówno klienta, jak i masażysty ma tutaj kluczowe znaczenie. Zwracając szczególną uwagę na temperaturę i kolory ciała, odwieczna afrykańska mądrość i techniki masażu łączą się ze współczesną wiedzą. W masażu Vunkuwa stosowane są potężne techniki, które były stosowane w Afryce Południowej od setek lat; głębokie uzdrawianie.

Co mówi temperatura ciała?

Ciepło ciała jest wytwarzane przez nasze stopy, narządy, mózg i mięśnie i jest rozprowadzane przez nasz wewnętrzny układ krążenia. Różne wpływy, takie jak stres, emocje i przeciążenie organizmu, mogą wytrącić to wytwarzanie ciepła z równowagi. Skutkiem może być utrata energii, ból i/lub sztywność oraz choroba. Masaż Vunkuwa pomaga przywrócić równowagę temperatury ciała poprzez zastosowanie różnych technik, które ponownie ogrzewają lub chłodzą ciało lub jego części.

Szczególna uwaga na stopy

Przez całe życie jesteśmy „noszeni” przez nasze stopy, dokądkolwiek chcemy iść, bez poświęcania im zbytniej uwagi. Zdrowe stopy mają jednak wpływ na cały organizm. W masażu Vunkuwa kładzie się zatem duży nacisk na leczenie stóp. Temperatura, kryształy, wilgoć i sztywność zostają wyrównane lub usunięte.

Analiza oddechu Każdy zabieg Vunkuwa rozpoczyna się od tzw. analizy oddechu. Całkowite odprężenie jest wtedy trudne, gdy terapeuta natychmiast zaczyna masować ciało. Dlatego zabieg Vunkuwa skupia się najpierw na oddychaniu i rytmie serca klienta, a następnie obniża je delikatnymi wibracjami relaksacyjnymi. Dopiero gdy klient jest zrelaksowany i zaaklimatyzowany, rozpocznie się masaż.

Ponieważ każde ciało i każda sytuacja są inne, żaden masaż nie jest taki sam. Może to oznaczać, że masaż może być czasami głęboki i mocny ale czasami może być również nieco łagodniejszy. W zależności od potrzeb organizmu, masaż Vunkuwa jest odpowiednio dostosowywany. Oczywiście klient może w tym miejscu wskazać swoje życzenia. Do masażu stosowane są dedykowane olejki zawierające lecznicze zioła. Może też być wykonany na maśle Shea.

JuniBali
SudiBali
SuriBali
EouTajlandia
YaniBali
GraceFilipiny